Jít dál?

1. srpna 2013 v 11:51 | Artemis |  Úvahy a jiné
Stát na hraně svých sil a přesto bojovat dál. Nemoc se už zvednou, ale klopýtat temnotou dál. Nevidět přes závoj slz, ale dívat se dál. Ztrácet naději, ale doufat dál. Doufat ve smrt, ale žít dál...
Stojíme na dně svých sil, ale přesto se snažíme jít dál a překonat všechnu bolest, co nás táhne dolů. I když nás už několikrát nakopali do zadku, tak se nevzdáváme, ale má to cenu? Jít dál? Jít dál, když nám vždycky někdo podkopne nohy a my znovu spadneme na dno? Jaký to má smysl? Má to vůbec nějaký smysl?
Takový je můj život, ale pořád stále doufám, že bude mít šťastný konec, že najdu lásku svého života, ale pořád nic. Někdy bych se stulila do klubíčka a jenom brečela, ale nemůžu. Musím být silná a všem být oporou, ale kdo jí bude mně? Nikdo... Ale co mám jiného dělat, když nejvetší odměnou mi je, když jsou mí přátelé šťastní. Ani si někdy neuvědomují jak moc mi svým chováním ubližují. Ale jedno byste měli vědět. Já se kvůli vám nikdy nezměním. Odmítám být sama sebou jen kvůli tomu, že to chcete vy. Udělala bych pro vás cokoliv, ale tuto jedinou věc ne a vy ji po mně tolik chcete. Proč? To vám nestačí vše co vám dávám? Mám cenu takto pokračovat? Má cenu jít dál?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama