Magická dovolená

26. července 2013 v 17:27 | Artemis |  Povídky 15+
Opět upozornění, že povídka je 15+ a nenesu za vás zodpovědnost.


Turecko - Mahmutlar

Po několika hodinovém letu a asi ještě hodinové cestě autobusem jsme konečně dojeli do našeho hotelu a světe div se unavení ačkoliv byly teprve 2 hodiny odpoledne. Na recepci nám dali náramky a čip od našeho pokoje, kam nám už poslíček dovezl kufry. Chůze po schodem do 4. patra nepřipadala v úvahu, a tak jsme zvolili výtah a za chvíli jsme už stáli před dveřmi do pokoje. Daniel je otevřel a mně se naskytl pohled na úžasně zařízený pokoj a postel, na které byly okvětní lístky rudé růže a prostěradla poskládané do labutě. Daniel vzal kufry, nechal je u postele a přehraboval se v nich. Já jsem skopla z nohou lodičky a namířila jsem si to rovnou do koupelny, která byla skvostná. Vyslékla jsem se, oblečení nechala na zemi a vstoupila do sprchového koutu a pustila na sebe teplou vodu, která uvolňovala mé cestou ztuhlé svaly. Najednou se okolo mě prohnal závan studeného vzduchu a hned na to mě obejmuli dvě silné paže a horké rty si začaly pohrávat s mou šíjí.
"Daniely." vzdychla jsem touhou.
"Ano, Sofie?" zeptal se mě, já se otočila čelem k němu a spojila naše rty. Přitlačil mě na studené kachličky a já musela zalapat po vzduchu. Dál mě líbal a prsty se šikovně věnoval mým ňadrům. Zavrátila jsem hlavu, zavzdychala zatla jsem na zádech prsty do jeho košile, která objímala jeho mužné svaly. Nechtěla jsem být pozadu, a tak jsem ji z něj servala a vychutnávala si ten pohled pro bohy. Chtěla jsem mu sundat i jeansy, ale mokrá riflovina se mnou tvrdě bojovala, a tak jsme se při sundávání toho kousku oblečení zasmáli. Pohlédli jsme si do očí a ihned jsme zvážněli. Daniel mě začal líbat na šíji a šnečím tempem se posunoval dolů, až k mému místečku lásky. Pod jeho polibky a doteky jsem vlha a toužila jsem jej mít konečně v sobě. Vnikl do mě prsty a jazykem si hrál s mým klitorisem. Zatínala jsem pěsti a vzdychala tak, že mě museli ve vedlejším pokoji jistě slyšet, ale nelámala jsem si s tím hlavu. Mlela jsem sebou a prosila jej, aby už do mě konečně vnikl, ale on se jen vždycky škodolibě zasmál a pokračoval ve své práci. Zvedl se zpátky ke mně a vášnivě mě políbil. Opřel mě o zeď a vyzdvihl za zadeček tak, že jsem cítila jeho mužství na mém pokraji. Nenechával mě již dlouho čekat a vniknul do mě. Zavzdychala jsem a pánví mu šla vstříc. Uvěznil mě mezi jeho tělem a zdí a plně se věnoval mému tělu. Neustále zrychloval své tempo a já už viděla hvězdičky blaženosti, když to někdo zaklepal na dveře a my se na sebe zmateně podívali. Po chvíli se ozvalo další ťukání a tím byla definitivně ta kouzelná chvíle zkažená. Daniel mě postavil na zem, obtočil si okolo pasu ručník a šel se podívat co za netvora nás to ruší. Vypnula jsem sprchu, také jsem se zabalila do ručníku a opatrně jsem šla nahlédnout kdo to klepal. Viděla jsem jenom jakéhosi chlapa v uniformě, který cosi blekotal anglicky a netvářil se moc nadšeně. Ušklíbla jsem se a šla do ložnice, kde jsem si lehla do postele a protáhla se. Prvotní unavenost ze mě už opadla, ale ubíjela mě touha. Touha po živočišném sexu. Po chvíli došel Daniel s pobaveným úsměvem na tváří.
"Co potřeboval?" zeptala jsem se a převalila se na břicho tak, abych na něj líp viděla.
"Celkem nic, jenom to, že v hotelu nejsme sami a jsou tu i děti." zasmála jsem se a políbila jej.
"Nechceš jít na pláž? Je tam tak hezky." spíš jsem zaprosila
"Když chceš." pokrčil rameny a já vyletěla jako namydlený blesk ke kufrům najít plavky, tašku a osušky. Rychle jsem všechno potřebné naházela do tašky a začala se převlékat, ale to by nebyl Daniel, kdyby mě nechal. Ihned kolem mě omotal ruce a začal se dobývat mé pozornosti a já si užívala jeho společnost.
"Ne že by mi to nějak vadilo, ale máme tady na to celý týden." zabroukala jsem
"Já vím, ale ještě jsme nedokončili to ve sprše." šeptnul mi do ucha a já jsem se mi šikovně vyvlékla, dooblékla se a cvrnkla jsem jej do nosu.
"Tak to dokončíme příště, protože já jdu na pláž." mrkla jsem na něj a musela se smát jeho ublíženému výrazu a vyšla jsem ze dveří.
Když jsem vyšla z hotelu, tak jsem si dala na oči sluneční brýle a štrádovala si to rovnou k podchodu, kudy jsem se dostala na hotelovou pláž. Sedla jsem si na jedno lehátko, vyslékla si šaty a chtěla se namazat krémem, ale někdo, nebo spíš Daniel mi jej vzal z ruky a začal mi mazat záda a potom jsem jej na oplátku namazala já. Vyzula jsem si žabky a pochopila proč ti lidé ve filmech tak běží do vody. Písek byl horký jako kamínka, a tak jsem se rozeběhla ke klidnému moři a radostně do něj skočila. Slaná voda mi nevadila a hloubka tu moc nebyla, takže jsem se mohla postavit i já, malý člověk. Daniel se na mě jen pobaveně díval a potom došel za mnou.
"Jako malé děcko." zhodnotil mé chování.
"Jako starý dědek. Žádná zábava a samé starosti." oplatila jsem mu to a postříkala jej vodou a on mi za to ponořil hlavu pod vodu až jsem prskala a kabonila se na něj. Moc dlouho mi to nevydrželo, protože mě políbil a snažil se mi zase dostat do kalhotek.
"Sex na veřejnosti?" zeptala jsem se se zdviženým obočím.
"Proč ne?" opřel si čelo o mé, sundal mi kalhotky a sobě šortky, a posadil mě na něj. Zavzdychala jsem touhou a začala jsem se pohupovat ze strany na stranu a své vzdychání jsem tišila v jeho ústech a on v těch mých. Nic kolem nás neexistovalo, jenom my. Výskala jsem jej ve vlasech a on mi pevně držel zadeček. Netrvalo dlouho a já pocítila orgasmus. Mé tělo se stáhlo v nádherné křeči a stahy mé pochvy dovedly k vrcholu i Daniela. Lapala jsem po dechu a on dělal to stejné.
"Myslím, že dneska si už moc nezaplavu." uchechtla jsem se.
"Ty jsi chtěla plavat? Já myslel, že tohle bylo mnohem lepší."
"Bylo, ale neříkej to tomu hroznému klukovi s havraními vlasy, co je tady se mnou." upravila jsem si plavky a šla si lehnout na lehátko do stínu. Netuším co dělal Daniel, ale jeho vůni jsem vedle sebe nepocítila. Zavřela jsem oči a za nedlouho usnula. Vzbudily mě lehké dotyky na spánku, a když jsem otevřela oči, tak jsem hleděla do těch jeho smaragdových a musela jsem se usmát.
"Tak šípková Růženka se nám probudila." zabroukala jsem a protáhla se. Pociťovala jsem jemný chlad, a tak jsem si oblékla šaty.
"A vyspinkala jsem se do růžova." vyplázla jsem na něj jazyk
"Tak to velmi rád slyším." usmál se a políbil mě
"Pojďme už. Začíná tu být zima a já pociťuji hlad." zaškemrala jsem. Daniel se zvedl a šel první, já jsem rychle posbírala věci, rozběhla se a skočila mu na záda. Smála jsem se u toho jak malá a vůbec mi nevadilo, že jsme málem sletěli na zem.
"Tý, potvoro!" smál se taky a šel i se mnou zpátky do hotelu. Spokojeně jsem mu položila hlavu na rameno a vdechovala jeho vůni. Před recepcí jsem sebou začala mlet, aby mě pustil a taky že pustil, a tak jsme už šli jenom ruku v ruce. Na pokoji jsme se převlékli a osprchovali, potom jsem šli na večeři a rovnou k bazénu, kde se měl konat přivítací program. Upřímně? Kdo tam nebyl o nic nedošel. Bylo to spíš pro malý děti + se hrálo bingo, takže pěkná nuda. S Danielem jsme se tedy rychle vzdálili do pokoje, dokud hrála Chua Chua nebo co to bylo. Hned co jsme oba překročili práh a za námi zavřeli dveře jsem se na něj vrhla. Líbala jsem jej a pohrávala se s jeho vlasy a on mi to víc než ochotně oplácel. Za nedlouho jsme toho druhého zbavili přebytečného ošacení a naše ruce bloudily po holé pokožce. Doklopýtali jsme až ke komodě, ze které Daniel shodil všechny nepotřebné věci a vysadil mě na ni, takže jsme se mu teď dívala přímo do očí. Mezitím co mě líbal má ruka pomalounku jela dolů až k jeho penisu, který pevně stiskla a pomalu se začala pohybovat nahoru a dolu. Velmi mě potěšilo, že mi zavzdychal do úst, a tak jsem sebevědomě pokračovala dokud mě nedonutil přestat. Vzal svou erekci a nasměroval ji do mé pochvy. Chytla jsem se okraje komody, zaklonila hlavu a prohla se v zádech. Sklonil se k mému hrudníku a začal si hrát s mým ňadrem. Chvíli jej sál, kroužil jazykem kolem bradavky a nebo jemně kousal a já mohla blahem roztát. Začal přidávat na tempu a znovu se našel mé rty, aby je mohl políbit. Ruce si opřel o zeď vedle mé hlavy a šeptal mi do ucha mé jméno. Netrvalo dlouho a já dosáhla slastného orgasmu. Cítila jsem, jak se má pochva stahovala v křeči kolem jeho penisu a potom příval horkého spermatu v sobě. Daniel mě chytnul za zadeček a tím rozdělil naše těla. Vzal mě do náruče, položil do postele a oba nás zakryl přikrývkou. Otočila jsem se k němu zády a ihned ucítila jak kolem mě omotal své paže a přitáhnul si mě k sobě. Zavřela jsem oči a usínala, když mi ještě zašeptal do ucha jak moc mě miluje. Blaženě jsem se usmála a upadla do říše snů.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama